Klantevaluatie: Wijvan010 scoort gemiddeld een dikke 7

"Het is gewoon heel leuk om met Wijvan010 (samen) te werken"

Gemiddeld genomen scoort Wijvan010 een dikke 7 op het gebied van samenwerking. Met een 8,5 doet het bureau het prima op de vraag: zou je Wijvan010 als PR-bureau of opdrachtgever aanbevelen aan anderen? Dit blijkt uit een recente evaluatie onder klanten en samenwerkingspartners van Wijvan010. “We bestaan inmiddels ruim 10 jaar. Een goed moment om te peilen hoe we ervoor staan met als doel in beeld te krijgen wat er goed gaat en wat er anders of beter kan. Ik ben zeker blij met deze scores”, zegt Esther Janssen, eigenaar en oprichter van Wijvan010.

Bij het klantevaluatie-onderzoek zijn zowel opdrachtgevers als samenwerkingspartners telefonisch geïnterviewd. De samenwerking wordt als heel persoonlijk beoordeeld en komt dan ook hoog uit met een 7,75 waarbij vaak werd getwijfeld tussen een 8 en een 9. Op de vraag zou je Wijvan010 aanbevelen aan anderen als PR-bureau of opdrachtgever geven de respondenten op een schaal van 1 tot 10 Wijvan010 een 8,5. Met als reden: je kunt op Wijvan010 bouwen. Respondenten vinden het bureau professioneel, bekwaam en met een gedreven eigenaar aan het roer die weet wat ze doet en er ook goed in is. Zoals een van de respondenten het verwoordt: “Bij het eerste gesprek dat ik gehouden heb met Wijvan010 kreeg ik het gevoel: wij zijn een serieuze klant binnen het portfolio. Je hebt ook contact met degene die het regelt. Dat is het voordeel van een klein bureau.”

Wat gaat er goed?

Kijkend naar wat er goed gaat, dan komen de volgende punten uit de evaluatie naar voren:

  • Betrouwbaar, punctueel, organisatorisch goed en inhoudelijk sterk;
  • Goed advies: 80% van de opdrachtgevers is te spreken over het gegeven advies en uitwerking in producten en acties op basis van de opdracht;
  • Flexibel, meedenken en afstemmen met de klant. Een Rotterdamse insteek van aanpakken die wordt gewaardeerd;
  • Wijvan010 staat altijd open voor nieuwe dingen;
  • Het is gewoon heel leuk om met Wijvan010 (samen) te werken.

Wat kan er beter?

  • Wijvan010 is best kritisch. Dat kan wel eens leiden tot wat wrevel. Het is dan zoeken naar de juiste balans. Positief kritisch zijn heeft natuurlijk ook natuurlijk veel voordelen;
  • Het hoeft niet altijd anders. Soms mag Wijvan010 het wat zachter brengen;
  • Nog betere PR-resultaten in de media. 60% van de opdrachtgevers is te spreken over de behaalde resultaten. Wel beseffen ze dat je hier niet altijd invloed op hebt, omdat media hun eigen rol hierin rol spelen;
  • Wat samenwerkingspartners betreft, kan en mag de terugkoppeling beter. 30% van de respondenten vindt dat dat er nogal weleens bij inschiet.

En is Wijvan010 echt zo Rotterdams(t)…

Ook de drie kernwaarden: Rotterdamst, Nieuwsgierig en Avontuurlijk zijn onder de loep genomen. Rotterdamst wordt door maar liefst 92% herkend in samenwerking, gedrag, advies, aanpak en directheid. Wijvan010 is recht voor zijn raap. Niet lullen, maar poetsen! Wijvan010 leeft in Rotterdam!

Wat Wijvan010 onderscheidt is dat het een direct en eerlijk bureau is. No nonsense. Over het algemeen zijn pr- en communicatiebureaus toch wel een beetje arrogant. Wijvan010 durft toe te geven dat een aanpak soms ook beter of anders kan. Dat waardeer ik. Liever een fout maken en dat toegeven en oplossen, dan doen alsof je foutloos bent”, zo als een van de respondenten het verwoordde.

Ook toe aan een PR-bureau waar het gewoon heel leuk is om mee samen te werken ;-)?
We ontmoeten je graag bij ons op kantoor.

Wil je dit nieuws delen?